skip to Main Content
 MandagTirsdagOnsdagTorsdagFredag
GRUNDTRÆNING
Læs Mere
06.45 - 08.45

Marc Garby


17:30 - 19:30

Andreas Lassithiotakis


13.30 - 15.30

Lotte Justesen


18:30 - 20:30

Thomas Klarskov

18.00 - 20.00

Mikael Jørgensen

CUFEI
Læs mere
17.30 - 19.30

Mie Kronholm

08.40 - 10.40*

Bengt V. Andersen


PAFEI
Læs Mere
07.00 - 08.15

Stefano Andersen

16.15 - 17.30

Stefano Andersen


07.00 - 08.15*

Bengt V. Andersen

07.00 - 08.15*

Bengt V. Andersen


MORGEN YOGA
Læs Mere
07.00 - 07.45

Bengt V. Andersen


*Kun for Premium Medlemmer

SOMMERPROGRAM 2019

UGE 27MandagTirsdagOnsdagTorsdagFredag
GRUNDTRÆNING
17:30 - 19:30

Andreas Lassithiotakis


13:30 - 15:30

Lotte Justesen


18:30 - 20:30

Mikael Jørgensen


18:00 - 20:00

Mikael Jørgensen


CUFEI
17.30 - 19.30

Mie Kronholm

08.40 - 10.40*

Bengt V. Andersen

PAFEI
07.00 - 08.15

Stefano Andersen

16.15 - 17.30

Stefano Andersen


07.00 - 08.15*

Bengt V. Andersen

07.00 - 08.15*

Bengt V. Andersen


MORGEN YOGA
07.00 - 07.45

Bengt V. Andersen

*Kun for Premium Medlemmer

SOMMERPROGRAM 2019

UGE 28MandagTirsdagOnsdagTorsdagFredag
GRUNDTRÆNING
06.45 - 08.45

Marc Garby


17:30 - 19:30

Mikael Jørgensen


13.30 - 15.30

Mikael Jørgensen


18:30 - 20:30

Mikael Jørgensen

18:00 - 20:00

Mikael Jørgensen

CUFEI
17.30 - 19.30

Mie Kronholm

PAFEI

*Kun for Premium Medlemmer

SOMMERPROGRAM 2019

UGE 29MandagTirsdagOnsdagTorsdagFredag
GRUNDTRÆNING
06.45 - 08.45

Marc Garby


17:30 - 19:30

Rohan Storm Jarl Helt


13.30 - 15.30

Rohan Storm Jarl Helt


18:30 - 20:30

Rohan Storm Jarl Helt

18.00 - 20.00

Rohan Storm Jarl Helt

CUFEI
17.30 - 19.30

Mie Kronholm

PAFEI
Aflyst
16.15 - 17.30

Stefano Andersen

*Kun for Premium Medlemmer

SOMMERPROGRAM 2019

UGE 30MandagTirsdagOnsdagTorsdagFredag
GRUNDTRÆNING
06.45 - 08.45

Marc Garby


17:30 - 19:30

Rohan Storm Jarl Helt


13.30 - 15.30

Lotte Justesen


18:30 - 20:30

Mads Lindegaard 3.års elev

18.00 - 20.00

Mads Lindegaard 3.års elev

CUFEI
17.30 - 19.30

Mie Kronholm

PAFEI
07.00 - 08.15

Stefano Andersen

16.15 - 17.30

Stefano Andersen

*Kun for Premium Medlemmer

SOMMERPROGRAM 2019

UGE 31MandagTirsdagOnsdagTorsdagFredag
GRUNDTRÆNING
06.45 - 08.45

Marc Garby


17:30 - 19:30

Andreas Lassithiotakis


13.30 - 15.30

Lotte Justesen


18:30 - 20:30

Mads Lindegarrd 3.års elev

18.00 - 20.00

Rohan Storm Jarl Helt

CUFEI
training
17.30 - 19.30

Mie Kronholm

PAFEI
07.00 - 08.15

Stefano Andersen

16.15 - 17.30

Stefano Andersen


MORGEN YOGA

*Kun for Premium Medlemmer

Måske dette også ville interessere dig:

PRISER & MEDLEMSKAB

En investering i en glad og balanceret krop

HYPPIGE SPØRGSMÅL

Kom godt i gang med Body SDS træning

Body SDS TRÆNINGSAPP

Tag din træning med på ferie, i stuen og overalt

Back To Top
×Close search
Search
X